Nazwa forum

Opis forum


#1 2009-02-22 12:55:31

DefPeter

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-21
Posty: 13
Punktów :   

Margonem

Stara, fajna wciągająca gierka po polsku zresztą jedna z najlepszych.
Do wyboru mamy:
Wojownik - charakteryzuje się duża siłą, a co za tym idzie duża ilością punktów życia. Ulubioną bronią wojownika są duże ciężkie miecze dwuręczne, aczkolwiek potrafi również walczyć mieczem jednoręcznym, półtoraręcznym i tarczą.
   
Mag - cechuje się największym intelektem spośród wszystkich profesji. Najchętniej walczy dystansowo laskami i różdżkami magicznymi, dzięki którym może zadawać bardzo mocne ciosy magiczne na odległość.
Łowca - wyróżnia się tym, że posiada najdalszy atak dystansowy - wojownik potrzebuje dwóch tur ruchu by podejść na odległość zadania ciosu. Potrafi być bardzo zabójczy, przebija pancerz przeciwnika albo powoli go zabija trucizną w strzałach.
   
Paladyn - profesja ta to połączenie wojownika władającego mieczem oraz maga rzucającego zaklęcia. Walczy prawie zawsze z tarczą, co czyni go najbardziej defensywną profesją w grze, a dodatkowo zadaje obrażenia i magiczne i fizyczne.
Tancerz ostrzy - wojownik specjalizujący się w walce z użyciem dwóch broni jednocześnie. Jest bardzo szybki, częściej robi uniki, jednak okupuje to słabszym niż wojownik pancerzem i mniejszym życiem.
   
Tropiciel - połączenie maga i łowcy, używa łuków wzmocnionych magią, a nie tradycyjną trucizną jak u łowcy. Dodatkowo może używać magicznych zdolności, które są dla łowcy niedostępne i inne.

Na razie nic o gierce nie wiem więcej, ale pogram i zobaczymy                        A i strasznie długo się ładuje

Offline

 

#2 2009-02-22 15:20:40

Stefcio

Super MoD

Zarejestrowany: 2009-02-22
Posty: 14
Punktów :   

Re: Margonem

no nie żartuj Margonem to Polska ulepszona Tibia a ty chcesz w nią grać no cóż ja swoimi czasy też w to grałem miałem 35 lvl ale mi się znudziło


A więc <hmmmmmmmm> no chyba nic , ale jeśli chcecie żeby było coś to se zagrajcie w ROHAN online

Offline

 

#3 2009-02-22 15:55:48

DefPeter

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-21
Posty: 13
Punktów :   

Re: Margonem

to nie jest żadna tibia, tibia jest gorsza ponadto niedługo będzie nas trochę więcej wiesz co mam na myśli :E

Offline

 

#4 2009-02-22 18:55:24

Stefcio

Super MoD

Zarejestrowany: 2009-02-22
Posty: 14
Punktów :   

Re: Margonem

no ale podobna do tibi no nie powiesz
ale przyznam całkiem fajna


A więc <hmmmmmmmm> no chyba nic , ale jeśli chcecie żeby było coś to se zagrajcie w ROHAN online

Offline

 

#5 2009-03-06 14:42:50

DefPeter

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-21
Posty: 13
Punktów :   

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.legendsofbleach.pun.pl www.corby.pun.pl www.dominacja.pun.pl www.pbfy.pun.pl www.przemiarki.pun.pl